Zawzięty pojedynek!!!

15 lutego 2018

W czwartkowy wieczór doszło do gorącego pojedynku! VEOLIA - CM Gamma

W pierwszym secie podziwialiśmy niezwykle wyrównaną walkę. Gra punkt za punkt. Oba zespoły zabłysnęły doskonałym przyjęciem co przekładało się na skuteczność w ataku. Tutaj królowali po stronie Veolia niezmiennie Grzegorz Krauze, a wśród zawodników Lekarzy Karol Malec. Jednak to Podopieczni Stanisława Łabędy wytrzymali ciśnienie i zwyciężyli tę partię 27:25.

Drugi set nadal trwa walka ząb za ząb. Nikt nie daje za wygraną. Każda piłka jest warta obrony! A tłumaczyć tego nie trzeba było Grzegorzowi Krauze i Piotrowi Markowiczowi. Nie raz lądowali na parkiecie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Dopisali do swych dokonań w tym secie aż po 6 skutecznych obron. Bronili i wybronili... Kolejny set należał do Nich!

Ostania partia to w skrócie:

• Skuteczne bloki w wykonaniu Piotra Rybarczyka z Centrum Medyczne Gamma oraz Piotra Markowicza z Veolia Energia Warszawa
  • Mocne, ale w większości błędne zagrywki Karola Malca z Team-u Mateusza Dawidziuka
  • Ciągle wyrównana walka - emocje sięgające zenitu!
  • Końcówka błędna po stronie Veolia w przyjęciu oraz ataku i zasłużona wygrana Centrum Medyczne Gamma.

KOŃCZYMY ZATEM 2:1 VEOLIA - GAMMA!