Savills PORR
0 : 3
(12:25, 5:25, 16:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
23 kwietnia 2019 21:30 I Liga WIOSNA 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills1251600Przegrana
PORR25252533Wygrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stańko1108258215320534
Daniel Oponowicz000607673133001
Wiola Wojtczak000101001100100
Krzysztof Kuciński100538605240203

PORR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Dropiewski0041342104375137
Monika Obrębska00183100000001
Filip Składanowski000613205480114
Adam Rólczyński101845301614870016
Piotr Sobiecki0054533011436119
Tomasz Sobiecki0023340011654108